Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel
Parijs
Gallerij tonen
Beschrijving
Beschrijving
Foto's
Kaart
Kamers
Faciliteiten
Veelgestelde vragen
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Voer uw datums in
Check beschikbaarheid
Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel
33 Rue Saint-Andre-Des-Arts, Parijs, Frankrijk
Kaart bekijken
Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel van 60 m² biedt gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals het Musée national du Moyen Âge, gelegen binnen 7 minuten lopen ervandaan. Het 2-slaapkamer appartement beschikt over een ijsbaan, perfect voor gasten die graag actief blijven.
Het appartement in Parijs ligt op 3 km afstand van de Eiffeltoren en op 1 km van het Panthéon. Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel is ook vlak om de hoek van de Sainte-Chapelle gesitueerd. Het Musée Rodin ligt op 10 minuten rijden.
Het appartement heeft uitzicht op de tuin en bestaat uit een woonkamer. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet en een douche in de accommodatie. Verder beschikt de badkamer over een haardroger.
Om uw comfort te verhogen, heeft Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel een keuken met een koelkast en glaswerk. De 1-badkamer accommodatie is binnen 900 meter wandelafstand van metro Luxembourg treinstation opgericht.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Kindvriendelijk
Geen dieren toegestaan
+ Meer
Foto's
Kaart
Toeristische attracties in
Parijs
Lokale attracties
Centre Pompidou - 1,1 km
Sainte-Chapelle - 350 m
Sacré-Coeur - 3,7 km
Place Dauphine - 350 m
Opera Garnier - 2,2 km
Paris Expo Porte de Versailles - 4,6 km
Musée d'Orsay - 1,5 km
Luchthavens
Luchthaven Parijs-Orly - 17 km
Treinstations
Châtelet-Les Halles RER Station - 1,1 km
Prijzen en Beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Belangrijk
Roken is niet toegestaan
WiFi
Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamergemakken
Eettafel
Wasmachine
Gratis toiletartikelen
Ledikanten/ Babybedden
Vloerbedekking
Hoofdvoorzieningen
Wi-Fi
Kindvriendelijk
Geen dieren toegestaan
Voorwaarden
Inchecken:van 11:00 tot 18:00
Uitchecken:van 11:00 tot 14:00
Licentienummer7510614265750
Veelgestelde vragen
❓
Waar vind ik Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel?
Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel ligt in het centrum van Parijs, vlak bij het Musée national du Moyen Âge.
❓
Welke populaire bezienswaardigheden vinden we in de buurt van Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel?
De Eiffeltoren, gelegen op 3 km van Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel is een bezoek waard.
❓
Hoe ver bevindt Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel zich van het stadscentrum?
Charming Apartment Paris Saint Germain Saint Michel is gelegen op slechts 10 minuten lopen van het centrum van Parijs.
❓
Welke restaurants in de buurt van het appartement worden aanbevolen?
Gasten van het appartement kunnen naar het nabijgelegen restaurant Le Procope voor een voorproefje van de Franse keuken.
❓
Kunnen gasten een keuken verwachten in dit appartement?
Ja, dit appartement beschikt over een complete keuken met een koelkast en glaswerk.